DIT1 + SE1 - 6. až 8. září

Adaptační a seznamovací kurz je skvělou příležitostí jak hravou a zábavnou formou stmelit nový kolektiv. Program byl sestaven tak, aby se noví spolužáci vzájemně poznali mezi sebou, se svými třídními učitelkami, ale i mistry odborného výcviku. Z předchozích kurzů víme, že je mnohem snadnější a příjemnější poznat nové spolužáky v přírodě, při hře než se s nimi seznamovat v lavicích.

Adaptační kurz pro třídy DIT1 a SE1 se letošní rok konal nově v Chatové osadě Soukeník, kde bylo velmi pěkné ubytování, ale hlavně výborné stravování i možnost koupit si něco na zub. Atmosféra kurzu byla pohodová a chlapci zvládli skvěle všechny aktivity, které si pro ně učitelé připravili. Doufáme, že se studentům na kurzu líbilo a příští rok si to s prvními ročníky opět rádi zopakujeme.

Za celý adaptační team Renáta Jalovecká.

 

IT1 + ME1 - 13. až 15. září

Druhý adaptační kurz pro nově nastupující žáky prvních ročníků tříd ME 1 a IT 1 se uskutečnil na tradičním místě v Růžené u Chyšek. Program byl náročný, ale podařilo se nám ho splnit díky tomu, že nám přálo počasí a žáci byli úžasně hraví a zábavní.

Všem děkuji Karla Machoňová